F I R M A

K  I  M    J  E  S  T  E  Ś  M  Y

I N N O W A C Y J N E   S P O J R Z E N I E   N A   F I L M O W Y   Ś W I A T

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją filmową, fotografią i grafiką. Zwardon Pictures jest częścią Grupy - Atoria. Główna siedziba firmy mieści się w Katowicach przy ulicy Kościuszki 37. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania mogące w pełni pomóc w rozwoju w świecie medialnym i publicznym. 

D L A  C I E B I E

Chcesz upamiętnić jakieś ważne wydarzenie? Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby twój film i zdjęcia były niezapomniane. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik realizatorskich twój film i zdjęcia będą wyróżniały się na tle innych i będą pamiątką na całe życie. 

D L A  B I Z N E S U

Twoja firma potrzebuje zareklamować produkt za pomocą fotografii lub filmu? Twoja strona internetowa potrzebuje profesjonalnej sesji zdjęciowej dla pracowników? Napisz do nas i dowiedz się jak łatwo i szybko twoja firma może nabrać nowych walorów wizualnych, szybko zauważalnych przez twoich stałych i nowych klientów.

P R O D U K C J A  F I L M O W A

Zajmujemy się produkcją filmową na każdym jej etapie: preprodukcją, produkcją i postprodukcją. Kreujemy koncepcję, rozrysowujemy szkice, oraz piszemy scenariusze do projektów. Filmujemy w rozdzielczości 8K, 4K i full HD. Dodatkowo

dzięki zastosowaniu drona 4K nasze filmy nabierają niezwykłego charakteru. 

Copyright © 2020 zwardonpictures. All rights reserved