Z A Ł O Ż Y C I E L

D A M I A N   Z W A R D O Ń

Damian Zwardoń urodził się w 1993 roku w Mikołowie.

Zainteresowanie filmem przejawiał już w szkole podstawowej, kiedy ojciec kupił mu pierwszą cyfrową kamerę. Absolwent Wydziału Mediów, Aktorstwa i Reżyserii w Katowicach na kierunku reżyseria  filmowo-teatralna. W 2015 roku wyreżyserował i wyprodukował film ''Wyznania Piekarza'' – swój pierwszy krótkometrażowy film fabularny, który został wyróżniony w sekcji krótkometrażowych filmów fabularnych na festiwalu filmowym w Łagowie.

W 2016 założył własną firmą producencką, w której odpowiedzialny jest  za organizacje planów zdjęciowych, koordynację ekip realizatorskich oraz za finalny kształt powstałego dzieła.  

Jako dyrektor zarządzający Zwardon Pictures odpowiada za powstałe koncepcje, pisze scenariusze i reżyseruje projekty filmowe.

Kreuje projekty komercyjne i artystyczne.

 

Zwardon Pictures skupia ludzi z doświadczeniem pracy w reklamie, telewizji, filmie i mediach.

Firma miała już przyjemność współpracować z duetem Paprocki&Brzowoski, Lidią Kalitą, marką Pilawski, Natashą Pavluchenko i MMC w ramach KTW Fashion Week. Ponadto odpowiadała za produkcję kalendarza ''Black Butterflies'' dla fundacji Evy Minge oraz za sesję zdjęciową z aktorką Magdaleną Boczarską.

Kontakt

email: biuro@zwardonpictures.com

telefon:  (PL) + 48 512 292 344, 

facebook.com/zwardonpictures

Copyright © 2020 zwardonpictures. All rights reserved