C O M P A N Y

W  H  O    W  E    A  R  E

I N N O W A C Y J N E   S P O J R Z E N I E   N A   F I L M O W Y   Ś W I A T

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją filmową, fotografią i grafiką. Główna siedziba firmy mieści się w Katowicach przy ulicy Kościuszki 37. Film i fotografia to sztuka za pomocą, której możesz zareklamować swoją firmę, produkt, lub siebie jako przedsiębiorcę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązania mogące w pełni pomóc w rozwoju w świecie medialnym i publicznym. 

 

F O R   Y O U

Chcesz upamiętnić jakieś ważne wydarzenie? Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby twój film i zdjęcia były niezapomniane. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik realizatorskich twój film i zdjęcia będą wyróżniały się na tle innych i będą pamiątką na całe życie. 

F O R   B U S I N E S S

Twoja firma potrzebuje zareklamować produkt za pomocą fotografii lub filmu? Twoja strona internetowa potrzebuje profesjonalnej sesji zdjęciowej dla pracowników? Napisz do nas i dowiedz się jak łatwo i szybko twoja firma może nabrać nowych walorów wizualnych, szybko zauważalnych przez twoich stałych i nowych klientów.

F I L M  P R O D U C T I O N

Zajmujemy się produkcją filmową na każdym jej etapie: preprodukcją, produkcją i postprodukcją. Kreujemy koncepcję, rozrysowujemy szkice, oraz piszemy scenariusze do projektów. Filmujemy w rozdzielczości 8K, 4K i full HD. Dodatkowo

dzięki zastosowaniu drona 4K nasze filmy nabierają niezwykłego charakteru. 

O U R   T E A M

Managing / Director - DAMIAN ZWARDOŃ

Production Manager - EWELINA ZWARDOŃ

Photographer - DAGMARA KRAJEWSKA

Director of photography - KAROL IWAN

Make-up Artist - AGNIESZKA RYNKIEWICZ

Hair Designer - OSKAR WIRKUS

Copyright © 2020 zwardonpictures. All rights reserved